FIRMA

Istniejemy na rynku od wielu lat, wszystkie te lata pozwoliły nam na zdobycie doświadczenia, dzięki któremu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy szereg indywidualnych rozwiązań funkcjonalnych jak i materiałowych. Działamy kompleksowo, od obmiarów pomieszczenia, prezentacji z wizualizacją 3D, poprzez projekty instalacji dla wykonawców, aż po profesjonalną realizację z dostawą, wniesieniem i montażem zarówno mebli jak i sprzętu AGD.

Dzięki temu, że nie mamy salonów w drogich Centrach Handlowych jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom nie tylko jakość na najwyższym poziomie ale także bardziej atrakcyjne ceny. 

Polecamy kuchnie modułowe firmy KAM – wielokrotnego Złotego Medalisty Międzynarodowych Targów Poznańskich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko meble kuchenne (na wymiar i modułowe) ale także sprzęt AGD do zabudowy oraz akcesoria i dodatki renomowanych producentów.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Atrakcyjne ceny oraz warunki sprzedaży. Istnieje możliwość negocjacji cen. Prowadzimy sprzedaż w systemie ratalnym.

 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, promocją ” kuchnie bez VAT ” oraz do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Zapraszamy także do naszego studia!  … dopasujemy się do każdego wnętrza …